FİRMAMIZ HAKKINDA

Firmamız; Dış Ticaret, Mevzuat, Belgelendirme ve Danışmanlık alanında bulunan işlemler kapsamında 2000 yılından itibaren kurumsal firmalarda yola çıkmış, bilgi birikimini ve iş deneyimlerini sürekli ileriye doğru taşıyarak her zaman için ‘amatör ruh’ ve ‘profesyonel bakış açısı’ temel ilkesinden hareketle 2007 yılında kendi yapılanmasını oluşturarak sektörde yerini almıştır. Bu tarihten beridir Yatırım, Dış Ticaret, Teşvikler, İthalat İzinleri, Sınai Mülkiyet Hakları, Kalite Yönetim Sistemleri, Turizm Belgeleri, Yabancı Personel Çalışma izinleri ve daha birçok konuda profesyonel çözüm ortağı olarak Danışmanlık Hizmeti sunmaktayız. Firmamızın temel yaklaşımı ve hedefi, sektörün güven sağlayan bir takım oyuncusu olarak hizmetlerini kesintisiz sürdürmektir.

ORGANİZASYONUMUZUN NİTELİKLERİ

Merakının peşinden gidenlerin başarıya ulaştığının bilincini taşımaktayız.

Belirlediğimiz yolun sonuna ulaşacak kadar sabırlıyız ve başladığımız işi mutlaka sonuçlandırırız.

Bir şeyler yapabiliriz ama her şeyi aynı anda yapamayız. Bu nedenle şimdiye odaklanıp bütün enerjimizi şu anda yaptığımız işe veririz.

Hayal gücünün bilgiden daha önemli olduğunu ve geleceğimizi şekillendireceğini biliyoruz. Bu nedenle hayal gücümüzü hiçbir zaman sınırlamadık.

Hiç hata yapmamış birisi yeni bir şey denememiş demektir ve insan hata yaptıkça öğrenir. Bu nedenle hata yapmaktan korkmuyoruz ve başarılı olmak için hatalarımızı en iyi şekilde okuyoruz.

Üstlendiğimiz her işe değer katmaya ve onu değerli kılmaya çalışırız. Çünkü değer kattığımız her işin organizasyonumuz için de değer yarattığının bilincindeyiz.

Bilgi sadece ezberlenecek bir malumat değildir. Aslolan onu deneyimledikçe öğreniriz. Bu nedenle bir konuyu bilmenin yolunun, o konuda deneyim sahibi olmaktan geçtiğini bilmekteyiz.

Hedeflediğimiz iki şey var; birincisi oynadığımız oyunun kurallarını iyi öğrenmek, ikincisi ise oyunu herkesten daha iyi oynamak. Bu şekilde başarının arkadan geleceğinin bilincindeyiz.

Bize göre; ticaretin ilk kuralı dürüstlük ve güven sağlamak, diğer kuralı çözüm ortaklığını üstlendiğimiz firmalara maliyet, zaman ve verimlilik konularında fayda sağlama, bir diğer kuralı ise gizlilik ve sır saklama yükümlülüğüdür. Biz bu ilkelerden hiçbir zaman sapmadık.